0432
223 47 36
tekin@tekin.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

URARTU MOTORLU TAŞITLAR, KARSAN ve OTOKAR yetkili servisi olarak, Van Sanayi Sitesi A/8 Blok No:1 de hizmet vermektedir. URARTU MOTORLU TAŞITLAR, müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti, en yüksek güvenlik, çevre koruma ve etik davranış standartlarında sunmayı ilke edinmiştir. URARTU MOTORLU TAŞITLAR, ana hedefi, çalışanlarının eğitim ve gelişimini takip ederek, Türkiye’nin miras ve değerlerini koruyarak, büyümesini sürdürmek ve daha fazla istihdam yaratmaya devam etmektir.

MİSYON

Öğrenme ve Gelişim; İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak ve ”Müşteri Odaklılık” felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamaktır.

VİZYON

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak istasyonlarımızdaki ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştiren, kolay erişilebilir, objektif, müşteri bilgilerinin gizliliğine önem verilen bir yönetim sistemi benimsemeyen, şirket prosedürlerine ve faaliyetlerimizle ilgili yasal mevzuat ile standartlara uyan, müşterilerine kaliteli ürün / hizmet sağlamak ve hedeflerimize ulaşmak için kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanan örnek bir firma olmaktır.